O nas

Zespół


Nasi członkowie studiują na renomowanych uczelniach w kraju i za granicą Nie brakuje w naszych szeregach również absolwentów, doktorantów, osób prowadzących działalność gospodarczą czy zajmujących się nauką. Jedynym wspólnym mianownikiem jest zainteresowanie oraz uczestnictwo w olimpiadach ogólnopolskich.

O nas


Zrzeszamy uczestników wszystkich zeszłorocznych olimpiad tematycznych z całej Polski. Nasi członkowie będący jeszcze na studiach znajdują się na najbardziej renomowanych uczelniach w kraju. Nie brakuje w naszych szeregach również absolwentów, studentów doktoranckich, osób prowadzących własną działalność gospodarczą, czy prowadzących karierę naukową. Jedynym wspólnym mianownikiem jest zainteresowanie oraz uczestnictwo w olimpiadach ogólnopolskich.

Wartości


Wierzymy, że olimpiady ogólnopolskie od wielu lat stanowią dla najambitniejszych uczniów pierwszy krok na drodze do realizowania własnych planów i ambicji. Stanowią one fundament na których budowane są później wspaniałe kariery, inicjatywy i prospołeczne projekty. Dlatego tak ważne jest by istniała organizacja społeczna, która głosem absolwentów olimpiad będzie mówić jak najlepiej usprawnić te wspaniałe zmagania tak, by z roku na rok angażowały one coraz większe grono zawodników. W duchu otwartości, kreatywnego podejścia do nowoczesnej edukacji oraz dążenia do samodoskonalenia staramy się wykorzystywać w pełni potencjał tkwiący w młodych ludziach, który, czego jesteśmy pewni, jako pierwsze wyzwoliły w nas właśnie olimpiady naukowe.

Dodaj komentarz